струйний, кольоровий, A3, 1200 х 1200, Друк моно - 22 ст/хв, Друк кол. - 18 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, Подача - 250 аркушів, Вивід - 75 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0914088 |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота | 306 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 445 мм |
| Додаткові функції при друкуванні | друк Mopria |
| Додаткові функції при копіюванні | копіювання без полів |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Колір | білий |
| Місткість вихідного лотка | 75 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 1500 стор |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 14 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | так |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Windows XP |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | Letter |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Призначення | для дому |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 356 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сенсорний дісплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 938Y |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 12 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 18 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 22 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м² |
Багатофункціональний пристрій HP HP OfficeJet Pro 9720 з Wi-Fi (53N94C)
- Виробник: HP
- Модель: 53N94C
- Наявність:
-
15389.00 грн.






