Тип - для домашнього кінотеатру, геймерський, для презентацій, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - WXGA, роздільна здатність матриці - 1280 x 800, яскравість - 4000 (ANSI lm), контрастність - 300 000: 1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, підтримка 3D - так, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x 3.5 мм, 1 x RS232, 1 x USB (type A), колір - White
| Свойства | |
| Kensington Lock | так |
| Ідентифікатор | U0779864 |
| Вага | 3.0 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Висота | 114 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 216 мм |
| Горизонтальна | 15 - 135 кГц |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Колір | White |
| Контрастність | 300 000: 1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | H=±40°, V=±40° |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.51 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 1 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проекційна відстань | 10 м |
| Матриця | WXGA |
| Підтрімуваній стандарт відео | SECAM |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до WXGA (1280 x 800) |
| Порти і роз'єми | 1 x USB (type A) |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 26 дБ економ режим |
| Роздільна здатність матриці | 1280 x 800 |
| Строк служби | 30 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | для презентацій |
| Тип лампи | Laser |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань | 21.85 ~ 24.00 |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |
Проектор Optoma ZW350e (E9PD7KK11EZ1)
- Виробник: Optoma
- Модель: E9PD7KK11EZ1
- Наявність:
-
44743.00 грн.

