Тип - для домашнього кінотеатру, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - Full HD, роздільна здатність матриці - 1920 x 1080, яскравість - 3500 (ANSI lm), контрастність - 300 000:1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, підтримка 3D - так, порти і роз'єми - 2 x HDMI, 1 x RS232, 3.5 мм, USB Type A, колір - White
| Свойства | |
| Kensington Lock | так |
| Ідентифікатор | U1104920 |
| Вага | 3 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Висота | 114 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 216 мм |
| Горизонтальна | 15 - 140 кГц |
| Загальна потужність звуку | 15 Вт |
| Колір | White |
| Контрастність | 300 000:1 |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проекційна відстань | 3.3 м |
| Матриця | Full HD |
| Підтрімуваній стандарт відео | SECAM |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти і роз'єми | USB Type A |
| Потужність лампи | 200 Вт |
| Прогресивне сканування | так |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Строк служби | 30 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип лампи | Laser |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань | 7.51 мм |
| Яскравість | 3500 (ANSI lm) |

