Мультимедійні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, GPU - 335 мм, CPU - 160 мм, PSU - 210 мм, 219 х 476 х 484 мм, 6.7, білий
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1133886 |
| Вага, кг | 6.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | 335 мм |
| Габариты, мм | 219 х 476 х 484 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 160 мм |
| Максимальная длина БП | 210 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | отвори для укладання кабелів |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК Zalman I3NEOARGBV2WHITE
- Виробник: Zalman
- Модель: I3NEOARGBV2WHITE
- Наявність:
-
2889.00 грн.












