Мультимедійні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Front 3x12/14 см, Top 2x12 or 1х14 см, Side 3x12 см, GPU - 395 мм, CPU - 166 мм, ARGB-підсвічування, 230 x 502 x 464 мм, білий
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1133975 |
| Встановлення довгих відеокарт | 395 мм |
| Габариты, мм | 230 x 502 x 464 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 166 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12 or 1х14 см |
| Наличие подсветки | ARGB-підсвічування |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | отвори для укладання кабелів |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
- Виробник: APNX
- Модель: APCM-CR01243.21
- Наявність:
-
5999.00 грн.









