Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 5, Додатково - Back 1x12/14 см, Bottom 3x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, Side 3x12 см, GPU - до 430 мм, CPU - 180 мм, PSU - 200 мм, 460.2 х 420.9 х 236.4 мм, 8 кг, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U0921797 |
| Вага, кг | 8 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 430 мм |
| Габариты, мм | 460.2 х 420.9 х 236.4 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 180 мм |
| Максимальная длина БП | 200 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | скляна передня панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серия | JONSBO D300 |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Minitower |












