Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Side 1x12 см, Back 1x8 см, GPU - до 195 мм, CPU - 141 мм, PSU - н.д., 185 х 355 х 345 мм, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U0455370 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 195 мм |
| Габариты, мм | 185 х 355 х 345 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 141 мм |
| Максимальная длина БП | н.д. |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Side 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Minitower |




