Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, 2 х 140 мм, Додатково - Bottom 3x12, 2x14 см, GPU - до 350 мм, CPU - 169 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 216 x 419 x 388 мм, 5.4, чорний
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0965845 |
| Вага, кг | 5.4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Габариты, мм | 216 x 419 x 388 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 140 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 169 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Bottom 3x12, 2x14 см |
| Наличие подсветки | на передней панели |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | с пылевым фильтром |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Front 280/240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серия | Gamemax F36 |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Minitower |











