Мультимедійні, Minitower, ITX, Micro - ATX, Слотів розширення - 5, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12/14 см, Bottom 2x12 см, GPU - 330 мм, CPU - 155 мм, PSU - 160 мм, 386 х 205 х 449 мм, 3.3, білий
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1149519 |
| Вага, кг | 3.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | 330 мм |
| Габариты, мм | 386 х 205 х 449 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 155 мм |
| Максимальная длина БП | 160 мм |
| Максимальный уровень шума | 33 дБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | прозора бічна панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Minitower |












