Геймерські, Miditower, micro-ATX, ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Side 2x12 см, Bottom 2x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 390 мм, ARGB-підсвічування, 472.5 x 210 x 498 мм, 7.05 кг, чорний, прозорий
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1139462 |
| Вага, кг | 7.05 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 390 мм |
| Габариты, мм | 472.5 x 210 x 498 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 х Microphone |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наличие подсветки | ARGB-підсвічування |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | скляна передня панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК MSI MAG FORGE 330R AIRFLOW
- Виробник: MSI
- Модель: MAG FORGE 330R AIRFLOW
- Наявність:
-
3276.00 грн.





