Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Top 2x12/14 см, Bottom 1x12 см, GPU - до 345 мм, CPU - 180 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 200 x 449 x 390 мм, чорний
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0653916 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 345 мм |
| Габариты, мм | 200 x 449 x 390 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 180 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12/14 см |
| Наличие подсветки | на передней панели |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | з підсвічуванням |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серия | QUBE Shadow |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |

