Тип - для шкіл і вузів, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - WXGA, роздільна здатність матриці - 1200 x 800, яскравість - 3300 (ANSI lm), контрастність - 3 000 000:1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, 16:10, 5:4, підтримка 3D - так, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x USB (type A), 1 х RS232 (DB-9-pin), 1 x 3.5 мм (audio out), 3.5 мм, колір - White
| Свойства | |
| Kensington Lock | так |
| Ідентифікатор | U1120788 |
| Вага | 2.85 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Вертикальна | 23 - 120 Гц |
| Висота | 115 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 237 мм |
| Горизонтальна | 15 - 102 кГц |
| Загальна потужність звуку | 2 Вт |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.0 x |
| Колір | White |
| Контрастність | 3 000 000:1 |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.52 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 0.63 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проекційна відстань | 1.58 м |
| Матриця | WXGA |
| Підтрімуваній стандарт відео | SECAM |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 5:4 |
| Підтримувані дозволи | от VGA (640 x 480) до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти і роз'єми | 3.5 мм |
| Прогресивне сканування | так |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 26 дБ економ режим |
| Роздільна здатність матриці | 1200 x 800 |
| Строк служби | 60000 годин |
| Сумісні 3D-окуляри | DLP Link |
| Технологія | DLP |
| Тип | для шкіл і вузів |
| Тип лампи | LED |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 3300 (ANSI lm) |
Проектор ViewSonic LSD300W-ST (VS20579)
- Виробник: ViewSonic
- Модель: VS20579
- Наявність:
-
38130.00 грн.












