Тип - портативний, типи проекції - фронтальна, технологія - LCD, матриця - Full HD, роздільна здатність матриці - 1280 x 720, яскравість - 5500 (ANSI lm), контрастність - 1000: 1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x 3.5 мм, USB 2.0, колір - Pink
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1126921 |
| Вага | 0.66 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 160 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 95 мм |
| Загальна потужність звуку | 3 Вт (1 х 3 Вт) |
| Кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Колір | Pink |
| Контрастність | 1000: 1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | H=±30°, V=±30° |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.9 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.1 м |
| Матриця | Full HD |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти і роз'єми | USB 2.0 |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1280 x 720 |
| Строк служби | 30 000 годин |
| Технологія | LCD |
| Тип | портативний |
| Тип лампи | LED |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 5500 (ANSI lm) |
Проектор AOpen QH31S pink (MR.JYQ11.001)
- Виробник: AOpen
- Модель: MR.JYQ11.001
- Наявність:
-
5020.00 грн.










