Тип - офісний, для домашнього кінотеатру, для презентацій, технологія - 3LCD, матриця - WUXGA, роздільна здатність матриці - 1920 x 1200, яскравість - 6500 (ANSI lm), контрастність - 5 000 000: 1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, 16:10, 16:6, 21:9, порти і роз'єми - 1 x mini-USB, 1 x LAN, Wi-Fi, 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x VGA, 3.5 мм, колір - White
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1075310 |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 122 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 304 мм |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Колір | White |
| Контрастність | 5 000 000: 1 |
| Мінімальна проекційна відстань | 1.44 м |
| Максимальна проекційна відстань | 23.84 м |
| Матриця | WUXGA |
| Підтримка форматів | 21:9 |
| Порти і роз'єми | Wi-Fi |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1200 |
| Строк служби | 20 000 годин |
| Технологія | 3LCD |
| Тип | офісний |
| Яскравість | 6500 (ANSI lm) |






