Тип - для домашнього кінотеатру, портативний, геймерський, типи проекції - фронтальна, зворотня, технологія - DLP, матриця - 4K, роздільна здатність матриці - 3840 x 2160, яскравість - 2200 (ANSI lm), контрастність - 400: 1, підтримка форматів - 16:9, підтримка 3D - так, порти і роз'єми - 1 x 3.5 мм, 1 x LAN, 2 x USB (type A), Wi-Fi, S/PDIF out, Bluetooth, 2 х HDMI, колір - Black
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0972389 |
| Вага | 2.9 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 136.2 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 208.4 |
| Загальна потужність звуку | 16 Вт (2 х 8 Вт) |
| Колір | Black |
| Контрастність | 400: 1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | H=±40°, V=±40° |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.762 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 0.5 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проекційна відстань | 10 м |
| Матриця | 4K |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до 4K (4096 x 2160) |
| Порти і роз'єми | Wi-Fi |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 |
| Строк служби | 25 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | портативний |
| Тип лампи | LED |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 2200 (ANSI lm) |





