Тип - для домашнього кінотеатру, портативний, геймерський, типи проекції - фронтальна, зворотня, технологія - DLP, матриця - Full HD, роздільна здатність матриці - 1920 x 1080, яскравість - 450 (ANSI lm), контрастність - 1000:1, підтримка форматів - 16:9, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x USB (type A), 1 x USB (type C), Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, колір - Silver
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1126445 |
| Вага | 1.31 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 207.6 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 96.5 |
| Загальна потужність звуку | 12 Вт (2 х 6 Вт) |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Колір | Silver |
| Контрастність | 1000:1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | V=±25° |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.02 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 1.524 м |
| Максимальна діагональ зображення | 5.08 м |
| Максимальна проекційна відстань | 3.05 м |
| Матриця | Full HD |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до 4K (3840 x 2160) |
| Порти і роз'єми | Wi-Fi 5 |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Строк служби | 25 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | портативний |
| Тип лампи | LED |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 450 (ANSI lm) |












