Геймерські, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Bottom 1x12 см, GPU - 320 мм, CPU - 160 мм, 375 x 270 x 340 мм, 4.5 кг, чорний
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0982258 |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | 320 мм |
| Габариты, мм | 375 x 270 x 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 х Microphone |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Места для дополнительных вентиляторов | Bottom 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |









