Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Top 3x12 см, GPU - до 420 мм, CPU - 165 мм, PSU - 150 мм, 495 x 235 x 452 мм, 8.9, чорний
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1107548 |
| Вага, кг | 8.9 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 420 мм |
| Габариты, мм | 495 x 235 x 452 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 165 мм |
| Максимальная длина БП | 150 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | скляна передня панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК Zalman P40PRISMPLUSBLACK
- Виробник: Zalman
- Модель: P40PRISMPLUSBLACK
- Наявність:
-
4659.00 грн.









