Геймерські, Miditower, ITX, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12/14 см, Front 3x12 см or 2х14 см, GPU - до 330 мм, CPU - 170 мм, 460 x 210 x 408 мм, 3, білий
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0913027 |
| Вага, кг | 3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Габариты, мм | 460 x 210 x 408 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 х Microphone |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | отвори для рідинного охолодження |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 280 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК Qube GERYON White (QBGERYON_FWNU3)
- Виробник: Qube
- Модель: QBGERYON_FWNU3
- Наявність:
-
1749.00 грн.












