Геймерські, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Front 3x12 см/2х14 см, Top 2x12/14 см, Bottom 2x12 см, GPU - 320 мм, CPU - 160 мм, світлодіодним системи освітлення, 417 x 382 x 210, 4.2 кг, білий
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1149908 |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | 320 мм |
| Габариты, мм | 417 x 382 x 210 |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 160 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12/14 см |
| Наличие подсветки | светодиодной системы освещения |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | скляна передня панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК 1stPlayer D4-M-WH-2F1P-W-1F1-W
- Виробник: 1stPlayer
- Модель: D4-M-WH-2F1P-W-1F1-W
- Наявність:
-
1499.00 грн.









