Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 8, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 360 мм, CPU - 168 мм, PSU - 160 мм, кулери з підсвічуванням, на нижній панелі, на задній панелі, 435 x 210 x 469 мм, 8.72 кг, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U0999740 |
| Вага, кг | 8.72 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 360 мм |
| Габариты, мм | 435 x 210 x 469 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 5 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 168 мм |
| Максимальная длина БП | 160 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наличие подсветки | на нижней панели |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | с пылевым фильтром |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серия | GIGABYTE AORUS C400 |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |

