Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 6 х 120 мм, Додатково - Bottom 2x12 см, GPU - до 330 мм, CPU - 160 мм, PSU - 200 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, на верхній панелі, 210 х 498 х 411.6 мм, 6, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U0887371 |
| Вага, кг | 6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Габариты, мм | 210 х 498 х 411.6 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 160 мм |
| Максимальная длина БП | 200 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Bottom 2x12 см |
| Наличие подсветки | на передней панели |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | контролер вбудованого підсвічування |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серия | MSI MAG FORGE 120A |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК MSI MAG FORGE 120A Airflow
- Виробник: MSI
- Модель: MAG FORGE 120A Airflow
- Наявність:
-
3299.00 грн.

