ATX 3.1, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, 8 pin, GPU - 2x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 4, Peripheral - відсутній, +12V1 - 70.8A, 1x140 мм, 150 x 140 x 86 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Ідентифікатор | U1051574 |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Количество разъемов Peripheral | отсутствует |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Подключение видеокарты | 2x6+2 pin, 1x16 pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 4pin, 8 pin |
| Потужність | 850 Вт |
| Размеры, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Стандарт БЖ | ATX 3.1 |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення 1stPlayer 850W (ACK-SLV-850-BK-EU)
- Виробник: 1stPlayer
- Модель: ACK-SLV-850-BK-EU
- Наявність:
-
2952.00 грн.







