SFX, 750 Вт, 24+8 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 1х16pin (Gen 5), SATA - 8, Peripheral - 4, +12V1 - 62A, 1x80 мм, 125 х 100 х 63.5 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 125 |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Ідентифікатор | U1093277 |
| Інше | вентилятор с гидродинамическим подшипником |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Количество разъемов FDD | 4 |
| Количество разъемов Peripheral | 4 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Подключение видеокарты | 1х16pin (Gen 5) |
| Подключение материнской платы | 24+8 pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Потужність | 750 Вт |
| Размеры, мм | 125 х 100 х 63.5 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення 1stPlayer 750W PS-750SFX (SFX-PLT-750-BK-EU)
- Виробник: 1stPlayer
- Модель: SFX-PLT-750-BK-EU
- Наявність:
-
5118.00 грн.








