Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2700 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 36 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 7 теплових труб + екран на радіаторі
| Свойства | |
| (Сбока) Общая высота, мм | 157 |
| Ідентифікатор | U1149959 |
| Воздушный поток | 77.23 CFM |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Давление | 5.13 мм H2O |
| Для процессоров | AMD |
| Дополнительно | 7 теплових труб + екран на радіаторі |
| Колір | білий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная частота вращения | 2700 об/мин ± 10% |
| Максимальный TDP | 280 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | нет |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Размер (общий) | 126 x 98 x 157 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Размеры радиаторов | 124 x 76 x 151 мм |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Сокет | 1851 |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Ток потребляемый вентиляторами | 0.35 А |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Энергопотребление вентиляторов | 4.2 Вт |
Кулер до процесора Deepcool AK700 Digital WH (R-AK700-WHNDMN-GJD)
- Виробник: Deepcool
- Модель: R-AK700-WHNDMN-GJD
- Наявність:
-
3559.00 грн.









