Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1850 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 28 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin, Підсвічування - ARGB
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1107801 |
| Воздушный поток | 68.99 CFM |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процессоров | AMD |
| Колір | білий |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальная частота вращения | 1850 об/мин |
| Максимальный TDP | 260 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Подсветка | ARGB |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Размер (общий) | 129 х 138 х 161 мм |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Сокет | 1851 |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
Кулер до процесора Deepcool AK620 DIGITAL SE WH
- Виробник: Deepcool
- Модель: AK620 DIGITAL SE WH
- Наявність:
-
2959.00 грн.









