PCI-Express 2.0, 2 ГБ, DDR3, 64 Bit, Base - 954 MHz, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 146 x 69 x 19 мм
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0163908 |
| Інтерфейс | PCI-Express x16 2.0 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія | 36 |
| Графічний чіп | Geforce GT 710 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Роз'єми | 1 x VGA |
| Розміри (мм) | 146 x 69 x 19 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Совместимость с HDCP | есть |
| Также ищут | до 5000 грн |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Тип системи охолодження | пасивний |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
| Частота ядра (Base) | 954 MHz |
Відеокарта GeForce GT710 2048Mb MSI (GT 710 2GD3H LP)
- Виробник: MSI
- Модель: GT 710 2GD3H LP
- Наявність:
-
2634.00 грн.




