керований 3-го рівня, настільний/в стійку, Портів - 18, 2 x 10G SFP+, 4 x 10/100/1000/2500 PoE+, 12 x 10/100/1000 PoE+, Комутаційна здатність - 84 Гбіт/с, МАС - 16000 адрес, Робота - від -5˚ до 40˚ C, Ш - 325.1 мм, Г - 160 мм, В - 43.7 мм, 2.1 кг, 16xPoE+
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1096861 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 2.1 кг |
| Вимоги PoE | PoE 180 Вт |
| Висота | 43.7 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість LAN портів | 4 х 2.5G, 12 х 1G |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість портів | 18 |
| Корпус | Металевий |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 4 x 10/100/1000/2500 PoE+ |
| Споживана потужність (максимальна) | 25-210 Вт |
| Также ищут | с поддержкой PoE |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-PRO-MAX-16-POE
- Виробник: Ubiquiti
- Модель: USW-PRO-MAX-16-POE
- Наявність:
-
22255.00 грн.










