n, ac, a, g, b, ax, 3000 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, вбудовані, Антен - 5, WPA2, WEP, WPA2-PSK, WPA3-PSK, OWE, WPA3, 1 x WAN порт 10/100/1000, LAN - 3, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, захист від DDoS-атак, SPI Firewall, Wireguard, VPN - так, 1 шт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1116756 |
| Віддалене управління | KeenDNS |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Вага | 400 г |
| Висота | 42 мм |
| Вхідний інтерфейс | 1 x WAN порт 10/100/1000 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 170 мм |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 5 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Переброска портов |
| Підтримка MESH | так |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Dual Core 1.3 GHz MT7981B |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Скорость LAN портов | 1 Гбит/с |
| Скорость Wi-Fi | 3000 Мбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | двохдіапазонний |
| Тип антени | вбудовані |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Маршрутизатор Keenetic Sprinter SE (KN-3712)
- Виробник: Keenetic
- Модель: KN-3712
- Наявність:
-
4128.00 грн.






