10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 8, SFP+, фільтрація web-вмісту, VPN - так, 1 шт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1011565 |
| Висота | 43.7 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 285.6 мм |
| Додаткові порти | SFP+ |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 8 гб |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка транспортних протоколів | OpenVPN |
| Процесор | ARM Cortex-A57 Quad Core 2.0 GHz |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Скорость LAN портов | 1 Гбит/с |
| Також шукають | VPN роутеры |
| Функції міжмережевого екрану | фильтрация web-содержимого |
Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro Max (UDM-Pro-Max)
- Виробник: Ubiquiti
- Модель: UDM-Pro-Max
- Наявність:
-
35502.00 грн.










