струйний, кольоровий, A4, 4800 х 1200, Друк моно - 9.9 стор/хв, Друк кол. - 5.7 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, 16 Вт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0403149 |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 152 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 304 мм |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк |
| Колір | чорний |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Максимальна кількість копій | 21 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 16 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 2.7 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | так |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Підтримувані ОС | Windows XP |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | Monarch |
| Призначення | для дому |
| Рівень шуму | 53.5 дБ |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.1 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.4 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | PG-440XL |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип сканера | планшетний |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 5.7 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 9.9 стор/хв |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м² |
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA MG3640S BLACK (0515C107)
- Виробник: Canon
- Модель: 0515C107
- Наявність:
-
3962.00 грн.






