Для процесорів - INTEL, сокет - 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 100 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 22 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 3 теплові трубки
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0477874 |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 100 мм |
| Для процессоров | INTEL |
| Дополнительно | 3 тепловые трубки |
| Колір | чорний |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Максимальный TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | нет |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Размер (общий) | 137 х 109 х 86 мм |
| Размеры вентиляторов | 100 x 100 x 25 мм |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Сокет | 1200 |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Ток потребляемый вентиляторами | 0.9 А |
| Улучшения втулочной системы | Fluid Dynamic Bearing |
| Управління швидкістю обертання | так |
Кулер до процесора Arctic Freezer i13 X (ACFRE00078A)
- Виробник: Arctic
- Модель: ACFRE00078A
- Наявність:
-
1143.00 грн.








