Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM1, FM2+, AM2, AM2+, FM2, AM3, AM3+, AM4, 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 1851, 2011, 2066, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 29.1 dB, роз'єми живлення - 3-pin, Підсвічування - RGB, 6 теплових труб
| Свойства | |
| (Сбока) Общая высота, мм | 160 |
| Ідентифікатор | U0514002 |
| Воздушный поток | 72 CFM |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Давление | 2.36 мм H2O |
| Для процессоров | AMD |
| Дополнительно | 6 тепловых труб |
| Колір | чорний |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Максимальный TDP | 230 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | RGB |
| Рівень шуму | 29.1 dB |
| Размер (общий) | 160 х 135 х 105 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъемы питания | 3-pin |
| Сокет | 2066 |
| Тип подшипников | гидравлический |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Энергопотребление вентиляторов | 4.6 Вт |









