Класичні, Minitower, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 см, Bottom 2x12 см, GPU - 340 мм, CPU - 165 мм, 5.2 кг, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1149929 |
| Вага, кг | 5.2 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 165 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | для пк недорогі |
| Типорозмір | Minitower |


