Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Top 2x12 см, GPU - до 300 мм, CPU - 160 мм, ARGB-підсвічування, 423 x 388 x 200 мм, 4.27, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1144590 |
| Вага, кг | 4.27 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Габариты, мм | 423 x 388 x 200 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 х Microphone |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 160 мм |
| Максимальный уровень шума | 33 дБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12 см |
| Наличие подсветки | ARGB-підсвічування |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | скляна передня панель |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Minitower |
Корпус для ПК MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW
- Виробник: MSI
- Модель: MAG FORGE M120R AIRFLOW
- Наявність:
-
2499.00 грн.





