Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, Додатково - Front 2x12 см, GPU - до 250 мм, на передній панелі, 2.28 кг, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U1139461 |
| Вага, кг | 2.28 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 250 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 х Microphone |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Front 2x12 см |
| Наличие подсветки | на передней панели |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Типорозмір | Minitower |






