SFX, 450 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x(6+2pin), SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 37.5А, 1x80 мм, 125 х 100 х 63.5 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 125 |
| OutputCurrent +12V1 | 37.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Ідентифікатор | U1051462 |
| Інше | вентилятор с гидродинамическим подшипником |
| Гарантія | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Подключение видеокарты | 1x(6+2pin) |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 4+4pin |
| Потужність | 450 Вт |
| Размеры, мм | 125 х 100 х 63.5 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення Fractal Design 450W Anode SFX Bronze (FD-P-AS2B-450-EU)
- Виробник: Fractal Design
- Модель: FD-P-AS2B-450-EU
- Наявність:
-
4949.00 грн.










