ATX, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6 pin, SATA - 10, Peripheral - 2, 140 мм, 150 x 150 x 86 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Ідентифікатор | U1133908 |
| Інше | стабільна лінія +12 В |
| Гарантія | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Подключение видеокарты | 2x6 pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Потужність | 1000 Вт |
| Размеры, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення Fractal Design 1000W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-100-EU)
- Виробник: Fractal Design
- Модель: FD-P-IA3G-100-EU
- Наявність:
-
10299.00 грн.












