ATX, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 38A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 14A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Ідентифікатор | U1068140 |
| Інше | вентилятор с гидродинамическим подшипником |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Количество разъемов FDD | 1 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Подключение видеокарты | 1x6+2 pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Потужність | 500 Вт |
| Размеры, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |

