ATX 3.1, 1600 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, 2x16pin, SATA - 9, Peripheral - 3, +12V1 - 133.3А, 120 мм, 175 х 150 х 86 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 175 |
| OutputCurrent +12V1 | 133.3А |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Ідентифікатор | U1150627 |
| Гарантія | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Количество разъемов Peripheral | 3 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Подключение видеокарты | 4x 6+2pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 2x4+4pin |
| Потужність | 1600 Вт |
| Размеры, мм | 175 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Стандарт БЖ | ATX 3.1 |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення ASUS 1600W PRO-WS-1600P (90YE00Z2-B0NA00)
- Виробник: ASUS
- Модель: 90YE00Z2-B0NA00
- Наявність:
-
27209.00 грн.









