PCI-Express 5.0, 8 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Base - 2527 MHz, Boost - 2535 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 197 x 120 x 41 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длина видеокарты, мм | 197 |
| (Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса | 3 slot |
| (Сборка) Наличие низкопрофильной заглушки | Нет |
| Ідентифікатор | U1043496 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Вага | 511 г |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | радіатор |
| Гарантія | 36 |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри (мм) | 197 x 120 x 41 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Семейство графики | NVIDIA |
| Совместимость с HDCP | есть |
| Также ищут | для GTA 5 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2527 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2535 MHz |
Відеокарта MSI GeForce RTX5060 8Gb VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC)
- Виробник: MSI
- Модель: RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
- Наявність:
-
17233.00 грн.





