Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 1851, 2011, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 32.1 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin (помпа), 3-pin ARGB, Підсвічування - ARGB, екран на помпі
| Свойства | |
| (Сбока) Общая высота, мм | 62.5 |
| Ідентифікатор | U1149544 |
| Воздушный поток | 66.89 CFM |
| Гарантія | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Давление | 2.62 мм H2O |
| Для процессоров | AMD |
| Дополнительно | екран на помпі |
| Колір | чорний |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная частота вращения | 2200 об/мин |
| Максимальный TDP | 330 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | ARGB |
| Рівень шуму | 32.1 dB |
| Размер (общий) | 397 х 120 х 27 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Размеры радиаторов | 120 x 397 x 27 мм |
| Разъемы питания | 4-pin PWM |
| Сокет | 2011 |
| Средняя наработка на отказ (MTBF) | 40000 час |
| Тип подшипников | гидравлический |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Ток потребляемый вентиляторами | 0.18 А |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Энергопотребление вентиляторов | 2.16 Вт |
Кулер до процесора Gamemax HAILSTORM 360 BK
- Виробник: Gamemax
- Модель: HAILSTORM 360 BK
- Наявність:
-
5679.00 грн.












