Тип - офісний, для шкіл і вузів, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - WUXGA, роздільна здатність матриці - 1920 x 1200, яскравість - 6000 (ANSI lm), контрастність - 3 000 000:1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, 16:10, підтримка 3D - так, порти і роз\'єми - 1 x RCA, 1 x LAN, 1 x RS232, 2 x VGA (D-Sub), 1 x USB (type B), 1 x 3D-Sync, 3 x HDMI, 1 x USB (type A), Audio Line in, Audio Line out, колір - White
| Свойства | |
| Kensington Lock | так |
| Ідентифікатор | U1153387 |
| Вага | 11.3 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Вертикальна | 23 - 120 Гц |
| Висота | 164 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 453 мм |
| Горизонтальна | 15 - 102 кГц |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.65 x |
| Колір | White |
| Контрастність | 3 000 000:1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | H=±30°, V=±30° |
| Матриця | WUXGA |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 16:10 |
| Підтримувані дозволи | от VGA (640 x 480) до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти і роз'єми | Audio Line out |
| Пульт керування | так |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1200 |
| Строк служби | 20 000 годин (38 000 економ режим) |
| Сумісні 3D-окуляри | DGD5 |
| Технологія | DLP |
| Тип | офісний |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань | 17.23 - 27.9 мм |
| Яскравість | 6000 (ANSI lm) |






