Тип - офісний, для шкіл і вузів, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - XGA, роздільна здатність матриці - 1024 x 768, яскравість - 4000 (ANSI lm), контрастність - 20 000: 1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, 16:10, підтримка 3D - так, порти і роз\'єми - 1 x RS232, 1 x USB (type A), 1 x VGA, HDMI, Audio Line in, Audio Line out, USB (B), колір - White
| Свойства | |
| Kensington Lock | так |
| Ідентифікатор | U1153388 |
| Вага | 2.3 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 221 мм |
| Горизонтальна | 15 - 102 кГц |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Колір | White |
| Контрастність | 20 000: 1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | V=±30° |
| Матриця | XGA |
| Підтримка 3D | так |
| Підтримка форматів | 16:10 |
| Підтримувані дозволи | от VGA (640 x 480) до WUXGA_RB(1920 x 1200) |
| Порти і роз'єми | USB (B) |
| Потужність лампи | 200 Вт |
| Пульт керування | так |
| Роздільна здатність матриці | 1024 x 768 |
| Строк служби | 6000 годин (10000, 15000 економ режим) |
| Сумісні 3D-окуляри | 3D Glasses DGD5 |
| Технологія | DLP |
| Тип | офісний |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань | 22 - 24.1 мм |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |






