Тип - портативний, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, матриця - HD, роздільна здатність матриці - 1280 x 720, яскравість - 300 (ANSI lm), контрастність - 400:1, підтримка форматів - 16:9, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x USB (type A), колір - Black
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0551342 |
| Вага | 0.585 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 109 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 147 мм |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт (2 х 5 Вт) |
| Колір | Black |
| Контрастність | 400:1 |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.76 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 0.8 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.0 м |
| Максимальна проекційна відстань | 3.2 м |
| Матриця | HD |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до Full HD (1920 x 1080) |
| Порти і роз'єми | 1 x USB (type A) |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1280 x 720 |
| Строк служби | 30 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | портативний |
| Тип лампи | LED |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 300 (ANSI lm) |
Проектор ASUS LATTE L1 (90LJ00E5-B00070)
- Виробник: ASUS
- Модель: 90LJ00E5-B00070
- Наявність:
-
17999.00 грн.







