Тип - офісний, для шкіл і вузів, типи проекції - фронтальна, зворотня, технологія - DLP, матриця - Full HD, роздільна здатність матриці - 1920 x 1080, яскравість - 4000 (ANSI lm), контрастність - 3 000 000:1, підтримка форматів - 16:9, порти і роз'єми - 1 х RS232 (DB-9-pin), USB, 1 x 3.5 мм (audio out), колір - White
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1120789 |
| Вага | 3 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Вертикальна | 24 - 120 Гц |
| Висота | 129 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 216 мм |
| Горизонтальна | 15 - 135 кГц |
| Загальна потужність звуку | 15 Вт |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Колір | White |
| Контрастність | 3 000 000:1 |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | H=±30°, V=±30° |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.762 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 0.98 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Максимальна проекційна відстань | 10.76 м |
| Матриця | Full HD |
| Підтрімуваній стандарт відео | SECAM |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до 4K (3840 x 2160) |
| Порти і роз'єми | USB |
| Прогресивне сканування | так |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 32 дБ (27 дБ економ режим) |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Строк служби | 20 000 годин (30 000 економ режим) |
| Технологія | DLP |
| Тип | офісний |
| Тип лампи | Laser |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань | 21.86 - 24 мм |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |












