n, ac, a, g, b, ax, be, 5764 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, незнімні, Антен - 6, інформаційний захист AiProtection, Блокування шкідливих сайтів, Two-Way IPS, AiProtection Pro, VPN, DNS-over-TLS, SSH, Виявлення та блокування інфікованих пристроїв, Let\'s Encrypt, WPA3-Personal/Enterprise, Open System & OWE, Фільтр URL/Ключових слів, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 3, USB 3.2, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, NAT, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall, VPN - так, 1 шт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1117674 |
| Віддалене управління | ASUS Router APP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Вага | 772 г |
| Висота | 214 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 174 мм |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Захист інформації | Фільтр URL/Ключових слів |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 6 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 GB |
| Особливості | Універсальне формування променю |
| Підтримка MESH | так |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Режими роботи | 5G маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Скорость LAN портов | 2.5 Гбит/с |
| Скорость Wi-Fi | 5764 Мбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | двохдіапазонний |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Маршрутизатор ASUS TUF-BE6500 (90IG0920-MO9C00)
- Виробник: ASUS
- Модель: 90IG0920-MO9C00
- Наявність:
-
9229.00 грн.







