n, ac, a, g, b, ax, be, 19000 Мбіт/с, 2.4/5/6 ГГц, незнімні, Антен - 8, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS, WPA3, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise, 10/100/1000BASE-T Ethernet, 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 7, 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.2, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, NAT, захист від DDoS-атак, DDNS, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall, VPN - так, 1 шт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1137727 |
| Віддалене управління | ASUS Router APP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 220.6 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 350.4 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.2 |
| Захист інформації | WPS |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 7 |
| Кількість антен | 8 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 8 гб |
| Особливості | Підтримка технології MESH |
| Підтримка MESH | так |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP |
| Процесор | 2.6GHz quad-core processor |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4/5/6 ГГц |
| Скорость LAN портов | 2.5 Гбит/с |
| Скорость Wi-Fi | 19000 Мбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | гігабітний |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
Маршрутизатор ASUS GT-BE19000AI (90IG09S0-MO9A0V)
- Виробник: ASUS
- Модель: 90IG09S0-MO9A0V
- Наявність:
-
41110.00 грн.









