Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - Wi-Fi 4 (802.11n), робоча частота - 5 ГГц, Швидкість - до 300 Мбіт/с, Інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0600589 |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Висота | 207 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40 ~ 70 °C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |




