Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - Wi-Fi 5 (802.11ac), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, Швидкість - до 300 Мбіт/с, тип антени - зовнішня (знімна), Інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0247648 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Висота | 215 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 38 мм |
| Живлення | Споживана потужність: 11 Вт |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)
- Виробник: Mikrotik
- Модель: RBMetalG-52SHPacn
- Наявність:
-
5481.00 грн.








